Tepelná čerpadla

TEPELNÁ ČERPADLA VIESSMANN

ILIOS s.r.o. je odborným partnerem Viessmann.

Spolehlivost a dlouhá životnost

Nová tepelná čerpadla vzduch/voda Vitocal 100-A pokrývají většinu požadavků u novostavby i při modernizaci. S výkony mezi 6 a 16 kW zaručují tato zařízení komfortní dodávky tepla a přípravu teplé vody.

Ve srovnání s běžnými výměníky tepla jsou výměníky u zařízení Vitocal 100-A zlatavě pokovené, dlouhodobé testy s agresivními kapalinami (kyselý déšť, sůl apod.) prokázaly, že se u nich neobjevila viditelná koroze. Proto získává uživatel záruku dlouhé životnosti.

Maximální účinnost během všech ročních období

Tepelné čerpadlo Vitocal 100-A splňuje díky výstupní teplotě 60 °C při venkovní teplotě  -8 °C veškeré nároky na ohřev teplé vody i v oblastech s drsnými klimatickými podmínkami. Z tohoto důvodu tepelné čerpadlo Vitocal 100-A představuje ideální řešení pro venkovní instalace a garantuje maximální účinnost během všech ročních období.

Technické parametry:

v provedení monoblok (není třeba chlaďař, bez kontrol těsnosti) – vždy chlazení -AC verze a –AF (ochrana proti mrazu) – 6 výkonových stupňů (6, 8, 10, 12, 14, 16 kW) – nové ekologické chladivo R32 – výstupní teplota až 60 °C (až do -8 °C) – vysoké hodnoty COP až 4,85 (A7/W35) a SCOP – integrovaná regulace – integrované oběhové čerpadlo – snadná a rychlá montáž – 2 varianty dálkových ovládání – kaskádování až 7 jednotek – záruka 5 let bez starostí (dle podmínek TČ do 35 kW)

Vaše tepelné čerpadlo můžete financovat pomocí našeho partnera Raiffeisen Bank, za mimořádně výhodných podmínek s velmi výhodným úrokem. Dotaci, která vám následně přijde, můžete použít na mimořádnou splátku, nebo ji jednoduše použít k jiným účelům.

Vaše tepelné čerpadlo Vám rádi nainstalují naši vyškolení technici
a bez komplikací vyřídíme Vaši případnou dotaci.

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

Ilios © 2021

Ilios © 2020