O nás

O nás

Jsme rodinná firma zabývající se instalací fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, elektro dobíjecích stanic a chytrých domácností. Elektrikařina má u nás v rodinně dlouhou historii. Oldřich Škaroupka (děda) pracoval jako elektrikář celý život. Jako jeden z prvních v ČR vlastnil ostrovní fotovoltaickou elektrárnu, kterou si sám sestavil. Jeho syn a jednatel společnosti Martin Škaroupka, také vystudoval silnoproud. Během budování rodinného podniku se vždy věnoval domovním instalacím a rád do nich implementoval nejnovější technologie. V neposlední řadě jsem tu já – zatím nejmladší článek Ing. David Škaroupka. Po zdolání střední průmyslové školy se zaměřením na slaboproud jsem si odskočil na Lékařskou fakultu MU, kterou jsem úspěšně dokončil. Poté jsem ještě pár let strávil na VUT, abych po zdárném absolvování mohl s mým taťkou založit tuto firmu.

Jako rodinná firma dobře víme, jak má skvěle odvedená práce vypadat. Našim cílem je maximální spokojenost našich zákazníků a perfektně odvedená práce. Nikdy neupřednostňujeme kvantitu nad kvalitou a náš tým pečlivě vybíráme. Slovo sloužit nám není cizí.

Naší specializací je design a nejmodernější technologie na trhu. U nás si zkrátka můžete být jistí, že dostanete to nejlepší na trhu.

Těšíme se na spolupráci.

Jsme tu pro Vás.

Tým ILIOS

Rádi bychom zdůraznili že jsme hrdými členy Solární asociace, která sdružuje firmy zabývající se fotovoltaickými elektrárnami a prověřuje profesionalitu jejich práce a instalací.

Také jsme členy České fotovoltaické asociace, u které využíváme všech možným školení a zlepšujeme tak znalosti našich zaměstnanců a partnerů.

Nikol John, BA
Dotační specialista

+420 792 758 194
info@ilios.cz

Kateřina Holínková
Project Manager

+420 792 763 908
katerina@ilios.cz

Martin Strehárský
Hlavní elektrikář

+420 792 334 094
realizace@ilios.cz

Jakub Krobauer
Marketing / Aftersales manager

info@ilios.cz

Ing. David Škaroupka
Jednatel

+420 792 761 314
david@ilios.cz

Martin Škaroupka
Jednatel, sales manager

+420 602 710 005
martin@ilios.cz

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

Ilios © 2022

Ilios © 2020