Growatt

Growatt

  • Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt s EURO účinností 97,2% a 10letou zárukou.
  • K střídači je možné zapojit baterie v širokém rozmezí napětí a to od 100 do 500 V. Chlazeni je přirozené bez ventilátoru.
  • Střídač disponuje variací pracovních módů a VPP interface navrženým pro prodej elektrické energie.
  • Střídač má zálohovaný výstup s rychlostí přechodu do 10 ms. Monitoring a měření výkonu na dálku je samozřejmostí.

 

GROWATT KATALOG.PDF

GROWATT SPH.PDF

FV střídače

Společnost Growatt poskytuje širokou škálu inteligentních fotovoltaických řešení pro rezidenční, komerční a industriální a užitné solární elektrárny. Inteligentní FV střídače stringu Growatt, rozsah kapacity 0.75kW až 253kW, spolu s platformou Online Smart Service (OSS) dosahují vyšších výnosů a poskytují zákazníkům vynikající bezpečnost a chytřejší provoz a údržbu zákazníkům.

Rezidenční užití
Komerční a industriální užití
Užitkový rozsah

Rezidenční ESS

Balíček řešení Growat ‚Solar + Storage‘ lze použít při různých možnostech, včetně nové instalace a modernizace. Rosah kapacity je 3kW až 100kW a zákazníci mohou mít záruku na celý systém. podporuje přístup k VPP (virtuální elektrárna) a IoT zařízení, může poskytnout 24hodinovou čistou energii, a maximalizovat vlastní FV spotřebu.

Inteligentní správa energie

Inteligentní energetické řešení společnosti Growat je postaveno na Big Data, AI a IoT. Použitím vícebodového monitorování dat a inteligentní cloudové platformy podporuje predikci výroby a spotřeby energie a může také dosáhnout inteligentní správy a distribuce energie. Je to ideální řešení pro zajištění čisté energie pro domácnosti a podniky.

Inteligentní monitoring a údržba
Inteligentní domácnost
Inteligentní podnik

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

Ilios © 2022

Ilios © 2020