Elektro nabíječky

Nabíjecí stanice

Kvalitní, české a s výjimečným designem.

Nabíjecí stanice OlifeEnergy se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí a originálním designem. Jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice.

Olife Energy a.s. nabízí úplné portfolio nabíjecích stanic pro všechny typy dobíjení od pomalých a středně rychlých střídavých (AC) nabíjecích stanic s příkonem od 3,7 kW do 2×22 kW až po rychlé a super rychlé (DC) nabíjecí stanice 25 – 150 kW. Stanice jsou dostupné v provedení samostatně stojícího stojanu, montovány jako tzv. WallBox, anebo v přenosném provedení.

 

Vlastní síť dobíjecích stanic

Olife Energy a.s. provozuje vlastní síť nabíjecích stanic. Máte-li zájem přispět k šíření elektromobility v České republice, připojte svoji nabíjecí stanici jednoduše a rychle do sítě OlifeEnergy Net, a začněte profitovat z dobíjení elektromobilů.

 

Správa a regulace dobíjecích stanic

OlifeEnergy Cloud je komplexní energetická služba společnosti Olife Energy a.s., která dokáže vzdáleně optimalizovat výkon vašich dobíjecích stanic. Služba klade důraz na maximální využití vaší infrastruktury a tím minimalizuje náklady na dobíjení elektromobilů. Zároveň vás ochrání před překročením maximálního rezervovaného příkonu.

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

JSME VAŠIMI PRŮVODCI NA CESTĚ ZA ENERGETICKOU NEZÁVISLOSTÍ.

Ilios © 2022

Ilios © 2020